O mnie


nbb

Maluję właściwie od zawsze【送料無料★ポイント5倍】調光ロールスクリーン▼カバーレスタイプ(カバーなし) ハナリ▼ニチベイ hanari ha・na・ri はなり (激安 オーダー エコ 省エネ 節電 日差し 日焼け)★北海道, choć dopiero kilka lat temu zamieniłam pastele i farby na pędzle i kufer wizażystyアウトレット!幅65(65.4)cm イーノ スチームレンジ対応!汚れに強いハイグロス鏡面仕上のホワイト・ブラウン 高さ180(182)cm モイス・耐震仕様 ・レンジボード・家電収納 食器棚 ・シン. Wizaż jest przede wszystkim pasją日立 加湿空気清浄機 「クリエア」(空気清浄:〜42畳) EP-MVG90-N シャンパン (EPMVG90) ※メーカー欠品時納期が遅れる場合があります。, którą staram się pielęgnować i udoskonalać##『カード対応OK!』LIXIL サンウェーブ フロアユニット【GKF-U-190W(L?R)B】アイボリー GKシリーズ 間口190 水栓穴付 受注生産.

Długi staż pracy przy sesjach zdjęciowychTSUME ART DRAGON BALL Z ドラゴンボールZ ピッコロ フィギュア, praca z klientami5個セット 厨房用品 マイスターアルミ寸胴鍋(アルマイト仕上げ) [ 27cm 27 x 27cm 15L ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用, szkolenia produktowe oraz kursy makijażu pozwoliły do uzyskania tytułu Makeup ArtistParrotパロット Zik3.0 BluetoothワイヤレスANC ヘッドフォン(クロコダイル/ブラック).

Jestem totalnym samoukiem i pragnę spełnić swoje marzenia【BrandMax】カルティエ/ミニラブリング/51号/WG/B4085100【中古】.
Lubię to co robię i chcęAV・デジモノ エプソン(EPSON) A3モノクロページプリンター/Offirio/29PPM/ネットワークオプション LP-S2200, żeby nadal sprawiało mi to przyjemnośćHoward Miller ハワードミラー振り子掛け時計 Alexi 625-390.
Wciąż się uczę, ponieważ sztuka makijażu to dziedzina w której mogę rozwinąć w pełni swoje skrzydła i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności każdego dnia.

Makijaż to jednocześnie hobby i sposób na oderwanie się od rzeczywistości. To niesamowite, jak makijaż potrafi zmienić człowieka! Każdy dzień pracy jest dla mnie nowym wyzwaniem. Bez twórczości moja dusza więdnie.

Malowanie jest moją pasją. Kocham to co robię. Zadziwiam innych i cieszę się z efektów swojej pracy. Do pracy wykorzystuję kosmetyki profesjonalne.