Wielozadaniowy pędzel Fan od Nanshy 1


img_0948-horz

Nie jest tajemnicą, że lubuję się w pędzlach. Jest to chyba zboczenie zawodowe każdej aktywnie pracującej wizażystki. Z czasem potrzeby rosną, tak samo jak chęć posiadania coraz większej ilości pędzli. Dlatego tym bardziej przygarnęłam wielozadaniowy pędzel Fan od Nanshy. Wzięłam go pod lupę i poddałam wielu testom. Czy się sprawdził? Tego dowiesz się w dalszej części wpisu, zapraszam!

img_0928

 Kilka słów od producenta: 

Wachlarzowy pędzel Nanshy wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Włosie pędzla  Fan Nanshy wykonane jest z wysokiej jakości materiału syntetycznego zwanego taklonem, jest on bardzo przyjazny i nie uczulający. Pędzel wykonany jest ręcznie  z ogromną starannością. Dołożyliśmy wszelkich starań dla ulepszenia produktów abyście Państwo byli zadowoleni z zakupu.

Na produkt udzielamy dwu letniej gwarancji.
Pędzelek Fan ma nie jedno zastosowanie.
–  tworzy łagodne przejścia między bronzerem, różem.
–  rewelacyjnie można nim zmiatać z policzków i okolic oczu osypane cienie, brokat, a także nadmiar pudru, przy czym nie narusza wykonanego makijażu
– może również posłużyć do nakładania pudru sypkiego jak i prasowanego.
Dodatkowo można go użyć:
-do nakładania maseczek i kwasów owocowych.

img_0931

Moja opinia: 

Do tej pory byłam i w sumie nadal jestem zadowolona z pędzli firmy Nanshy. (Poprzednią recenzję znajdziecie tutaj >CLICK<) Jednak ten pędzel wyróżnia przede wszystkim wielozadaniowość, co w tym przypadku uważam za ogromny plus. Trzonek pędzla wykonany jest z wysokiej jakości drewna, a na nim widnieje wygrawerowana nazwa pędzla oraz logo firmy co także uważam za plus, bo często zwykłe drukowane napisy mają to do siebie, że lubią się ścierać. Pędzel ma krótki trzon, jest ogólnie mały, poręczny i bardzo lekki.

img_0937

Jeżeli chodzi o włosie pędzla, jest ono jak podaje producent syntetyczne ale bardzo elastyczne i przyjazne w dotyku. Równomiernie rozprowadza produkty bez smug i plam, a co najważniejsze nie podrażnia skóry. Bardzo podoba mi się podejście firmy jeżeli chodzi o traktowanie zwierząt, oraz to, że dają nam dwuletnią gwarancję na pędzel. Na szczęście mi do tej pory nic się nie zdarzyło jednak wiem, że firma dość szybko rozwiązuje takie problemy i idzie raczej na rękę w razie gdyby coś się wydarzyło. Wystarczy zrobić fotkę i wysłać maila, a przemiła Pani Mariola z chęcią zawsze udzieli pierwszej pomocy.

img_0948

Pędzel sprawdza w każdym zadaniu podanym przez producenta. Czy to przy tworzeniu łagodnych przejść między bronzerem i różem, rewelacyjnie omiata nadmiar produktów z policzków czy okolic oczu, świetnie nakłada się nim puder sypkiego, ale najbardziej lubię nim nakładać maseczki. Sprawdziłam każde zastosowanie i absolutnie się pod tym podpisuje. Ja jestem zachwycona pędzlem jeżeli chodzi o jego wielozadaniowość. img_0967

Świetnie się prezentuje z pozostałymi pędzlami tej marki. Dlatego myślę, że ta marka w dalszym ciągu pozostanie jedną z moich ulubionych marek jeżeli chodzi o pędzle. Produkty są wysokiej jakości, a dodatkowo mamy gwarancję. Czego chcieć więcej?

Dostępne w Polsce –> ekobieca.pl
W Wielkiej Brytanii (przesyłka bezpłatna do Polski) –> Nanshy.com

img_0955

A Wy macie swoje ulubione pędzle tej marki? Jakieś szczególnie lubicie, polecacie?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Wielozadaniowy pędzel Fan od Nanshy