Sleek’omania , czyli makijaże z paletkami Sleeka. 9


Witam wszystkich 🙂

Ostatnie dni były dla mnie baaardzo pracowite. Otóż jakiś (dosyć spory) czas temu w sklepie www.urodomania.com obkupiłam się w nowe paletki Sleeka ( dokładniejszy opis można znaleźć –> TU! ). Obiecałam że wykonam nimi makijaże i zaprezentuje je na blogu. Niestety pochłonęła mnie tak praca, że straciłam rachubę czasu… Jednak w końcu się opamiętałam i wzięłam się ostro do pracy by nadrobić zaległości i przygotowałam paręnaście makijaży paletkami Sleek Makeup Lagoon i Snapshots.

O01

 

Jeżeli chodzi o same paletki… muszę przyznać, że jest to jeden z najlepszych zakupów jakie zrobiłam. Obie paletki mają różne kolory cieni, które pozwalają na różnorodność w łączeniu i tworzeniu kolorowych jak i delikatnych makijaży. Teraz zaprezentuje swoje prace wraz z pokazaniem jakich cieni użyłam, abyście mogli sami zobaczyć o co mi chodzi…

 

1. Wspomnienie wiosny

1

Makijaż z kolorami różu, fioletu i połączeniem odcieniem zieleni i błękitu.

1a

 

 

 

2. Wschód słońca nad błękitną laguną

2

Tutaj dodałam kolory mięty, fioletu, pomarańczy oraz brązu.

2a

3. Powiew lata

3

Do tego makijażu użyłam cieni z obu paletek. Został tutaj użyty cień różowy,błękitny, żółty i fioletowy.

3a

4. Kolory tęczy

4

Moja perełka…tutaj dziwna mieszanka koloru fioletowego, różowego, beżowego z paletki Snapshots oraz czerwieni, błękitu, żółci, fioletu czerni i bieli z palety Lagoon.

4a

5. Green Iguana

5

Tutaj głownie chciałam sprawdzić zastosowanie płynu utrwalający kreski z Kryolanu. I tak oto powstał makijaż z zielonego – mojego ulubionego cienia w tej palecie oraz brązów i beżów.

5a

6. Powiew świeżości 

6

Tutaj głównie panuje zieleń z domieszką żółci i błękitu.

6a

7. Wieczorowy szyk

7

Tym razem  pozwoliłam sobie na coś nieco mocniejszego…połączenie czerwieni,złota, czerni i fioletu idealnie się nadaje na wieczorne wyjście .

7a

8.  Jagoda z miętą

8

I moja kolejna perełka… makijaż na dzień zarówno jak i na wieczór. Efekt uzyskałam dzięki cieniowi miętowemu, dwóm odcieniom fioletu oraz bieli .

8a

9. Zorza polarna

9

Połączenie dwóch odcieni zieleni, błękitu, żółci, różu i fioletu pozwoliło uzyskać taki efekt,który uważam za niezwykły.

9a

10. Przywitanie jesieni

10

Widziałam na innych blogach, jak dziewczyny proponują makijaż na obecną porą roku, jaką jest jesień. A ja przedstawiam swoją propozycje z połączenia cieni pomarańczowego, fioletowego, miętowego i białego.

10a

11. Cukierkowo

11

No i naszła mnie też ochota na zrobienie cukierkowego makijażu, do którego użyłam pomarańczowego, różowego, miętowego, jasnego i beżowego cienia.

11a

12. Przywitanie jesieni 212

Delikatny makijaż dzienny z dodatkiem kolorów, coś w sam raz na jesienne dni. Do makijażu zostały użyty cień zielony, różowy, żółty,brązowy, biały, czarny i czerwony.

12a

Za pomocą paletki udało mi się także wykonać kolorowy makijaż ust :
usta

Może ktoś zgadnie jakich cieni użyłam 😉 ?

Mam nadzieję, że udało mi się pokazać jak wiele możliwości daje posiadanie tych paletek,coś w sam ram dla osób z fantazją . Według mnie palety mają w sobie takie kolory, które pasują na każdą porę roku, więc warto je mieć !

Jeżeli chodzi o paletkę Oh so special –  będzie miała ona osobny post ( już niedługo). Jeśli macie jakieś opinie proszę śmiało o komentarze, może was zainspirowałam ? W takim razie prosiłabym o linki do waszych prac… Chciałam też dodać, że jeśli jakiś z wyżej podanych makijaży bardzo przypadł Wam do gustu jestem w stanie wykonać go w instruktażu krok po kroku, tak abyście mogli go zrobić sami – wystarczy tylko napisać który 🙂
Pozdrawiam,
Patii.

Sleek_Makeup_logo

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 komentarzy do “Sleek’omania , czyli makijaże z paletkami Sleeka.