Powrót do blogowania 5


Dzień dobry moi Kochani!
Pewnie dawno czytelnicy tego bloga zdążyli już zapomnieć o istnieniu tej domeny… a na pewno nikt nie przypuszczał, że powstaną nowe notki…

Niestety codzienne obowiązki, nowe wyzwania, brak motywacji, a czasem także własne niezorganizowanie skutecznie odciągnęły mnie od pisania bloga. Od pewnego czasu jednak zaczęłam się zastanawiać nad powrotem do pisania notek. Słyszałam też coraz więcej głosów, że jest to dobry pomysł.

To jest mój pierwszy wpis po 1,5 rocznej przerwie, więc będzie stanowił małą zapowiedź tego, jak blog będzie teraz wyglądał . Przerwa pozwoliła mi się bardziej ukierunkować tak, aby teraz móc skupić swoje siły prawie wyłącznie na tworzeniu artykułów i tutoriali dla Was.

Dlaczego przerwa była tak długa?

Ostatni post dodałam 3 listopada 2018. W tym czasie wykonywałam remont domu, miałam na głowie sprzątanie, meblowanie, przeprowadzkę i pracę na 2 etaty. Po przeprowadzce do nowego domu, która miała miejsce na początku roku 2019 miałam spore problemy zdrowotne. Jak już z tym się uporałam to musiałam wrócić do swojej firmy, w której miałam mnóstwo pracy po przerwie. Potem zaczął się sezon ślubny maj-październik, po sezonie ślubnym urlop, po urlopie zbliżały się święta i zaczęła się znów praca, duuuużo pracy….no i nie wiedzieć kiedy tak zleciał rok…. w między czasie brałam udział w szkoleniach, które mnie jeszcze bardziej wpędzały w wir pracy. Mam mnóstwo nowych umiejętności, rzeczy których kiedyś się wyrzekałam, dziś są moją pracą i pasją zarazem.

Nie żałuję tego, że zrobiłam sobie tak długą przerwę w pisaniu bloga, zdobyłam nowe umiejętności i zdobyłam nowe doświadczenie, które mogę też tu opisać, chociażby kwestie pracy w perfumerii jak to wygląda od zaplecza? Jakie są podstawowe zasady w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej z zakresu usług kosmetycznych? Jakie są przepisy sanepidu aby otworzyć swój gabinet kosmetyczny? Szkolenia – na co warto zwracać uwagę wybierając szkolenia, które mają dopełnić ofertę usług?

Myślę, że to wszystko są ważne i ciekawe tematy, które warto tu kiedyś poruszyć, bo to wszystko dalej jest związane z branżą beauty.

Jak często będę publikować posty?

Nie chcę obiecywać od razu złotych gór, dlatego zacznę małymi krokami… Posty początkowo będę wrzucać 2 razy w tygodniu, a z czasem ta częstotliwość może się zmieni. Postaram się też od czasu wprowadzić nową formę, a mianowicie videoblog.

Mam nadzieję, że cieszycie się z mojego powrotu tak samo jak ja i obiecuje już tego nie zepsuć.

Miłego dnia, xoxo


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 komentarzy do “Powrót do blogowania

  • Avatar
   JoPanna

   Trafiłam tu przypadkiem ale widać że włożyłaś w tego bloga dużo pracy i czasu….szkoda żeby przypadło na pewno będę wpadać częściej i oczywiście się cieszę z Twojego powrotu

 • Avatar
  Magdalena

  Świetnie, że postanowiłaś wrócić do pisania bloga. Myślę że to dobra decyzja, a przerwa od pracy też czasami jest potrzebna. Na pewno będę zaglądać tu częściej no i nie mogę się już doczekać kolejnego wpisu