Pierwsze w Polsce warsztaty makijażu z Melkior Professional VIDEO RELACJA 2


melkior professional banner

Witajcie!

Dziś przychodzę do Was z nietypowym wpisem, ponieważ będzie to krótka videorelacja z wczorajszego wydarzenia tj. 02.02.2015, jakie miało miejsce w Olsztynie.
Były to pierwsze w Polsce warsztaty makijażu z Melkior Professionalktóre prowadziła niesamowita osobowość – Marta Parciak – znana jako Zmalowana.

Całe warsztaty były przeprowadzane w luźniej atmosferze, co też pozwoliło na rozwinięcie dyskusji między prowadzącą, a słuchaczami. Dla mnie było to o tyle ciekawe doświadczenie, że mogłam poznać Martę, a przy okazji poznać jej sztuczki pracy w zawodzie wizażysty. Na warsztatach można też było zaopatrzyć się w kosmetyki marki Melkior Professional, ze sporą zniżką. Na wejściu każda z uczestniczek dostała voucher zakupowy, co było miłym zaskoczeniem dla mnie i oczywiście jest to ogromny plus dla firmy. Całe warsztaty oczywiście zostały zakończone otrzymaniem certyfikatu dla każdego uczestnika.

Jeżeli chodzi o same kosmetyki, przyznam, że bardzo się z nimi polubiłam, ale o nich będę pisać w osobnym poście. Z ciekawostek dodam tylko, że jakościowo można je porównać do MACa – mają nawet podobne opakowania i niektóre produkty, tylko cena jest dużo niższa. Więc myślę, że warto się marką zainteresować. Ja mimo, że obkupiłam się na tych warsztatach z pewnością wrócę po więcej.

A teraz zapraszam Was na video relacje – wybaczcie mi jakość filmu, ale kręciłam go cyfrówką, żeby było łatwiej, a film starałam zmontować się najlepiej jak umiałam, więc jeżeli wychwycicie jakieś wpadki to proszę o wyrozumiałość, ale miałam bardzo dłuuuuuuuuuuugą przerwę w montowaniu filmów.

 

 

jak-wykonas-strobing-melkior

 

A jeżeli jesteście zainteresowani zakupem kosmetyków marki, zapraszam do sklepu ->TUTAJ<- aktualnie jest -20% na wsztstko.
tusz-do-rzęs-melkior

Znacie markę? Lubicie ich kosmetyki? Planujecie wybrać się na kolejne takie warsztaty?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy do “Pierwsze w Polsce warsztaty makijażu z Melkior Professional VIDEO RELACJA

  • Avatar
    Gobli.pl

    Pierwszy raz słyszmy o tej firmie;) Ale prezentuje się ciekawie i makijaż, widoczny na filmiku jest perfekcyjny;)) Ceny równiez zachęcają do zakupu, a w dodatku ta znizka;)
    Super, że miałas okazje wziąc udział w takim wydarzeniu;))