Niezawodny i długotrwały podkład – Double Wear Light 7


Starty w trakcie dnia podkład to jeden z nieprzyjemnych widoków i coś, co automatycznie psuje niekiedy samopoczucie i co istotniejsze cały makijaż, niezależnie od tego, jak dokładnie mamy umalowane oczy czy usta. Dlatego dziś chcę przedstawić jeden z niezawodnych podkładów, który sprawdzi się niemalże w każdej sytuacji. O kim mowa? O Double Wear Light od Estee Lauder. Dlaczego jest taki niezawodny? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Estee Lauder – Double Wear Light:

Opis producenta:

Lekki podkład, który utrzymuje się na skórze do 15 godzin.
Długotrwały podkład jest teraz lekki jak mgiełka! Zapewnia delikatne krycie i pozwala skórze oddychać przez cały dzień. Podkład do makijażu kontroluje wydzielanie sebum. Odporny na rozmazywanie, nie spłynie pod wpływem ciepła i wilgoci. Zapewnia wygląd, który pozostaje promienny i świeży bez względu na to, czy jesteś w pracy, ćwiczysz na siłowni, czy odpoczywasz w weekend. Rozprowadź go raz na skórze i zapomnij, że użyłaś podkładu. Bezzapachowy. Zawiera filtr SPF 10.

Moja opinia: 

O tym podkładzie mogę powiedzieć naprawdę wiele… pracuje z nim na co dzień od ponad pół roku. I wiecie co? Nadal jestem nim zafascynowana! Ale wszystko po kolei… zaczynając od opakowania, produkt jest zapakowany w niebieskie, kartonowe pudełeczko. Na samej górze pudełeczka znajduje się numerek podkładu mój jest to odcień najjaśniejszy 0.5, który ma beżową barwę. Na odwrocie opakowania znajdziemy informację w polskim języku o podkładzie, która brzmi mniej więcej tak samo jak ta informacja od producenta, która jest powyżej.

 

 

Po otworzeniu pudełka ukazuje nam się produkt. Podkład znajduje się w opakowaniu z tworzywa sztucznego, bez zbędnych pompek i szklanych buteleczek. Uważam to za ogromny plus z tego względu, że jesteśmy w stanie wydobyć kosmetyk do ostatniej kropli, a jeżeli sprawa wydobycia ostatniej kropli jest utrudniona najzwyczajniej w świecie można opakowanie przeciąć nożyczkami. Ekskluzywności produktu z pewnością nadaję złota nakrętka. Ja lubię kiedy wiem za co płacę i gdzieś podczas aplikacji kosmetyku mogę to odczuć, chociażby odkręcając złotą zakrętkę.

Pojemność produktu jest standardowa i wynosi ona 30 ml. Jednak przejdźmy do rzeczy najistotniejszej czyli formuły. Formuła jest dużo lżejsza niż jak jest to w przypadku klasycznego Double Weara. Zdecydowanie mogę ten podkład polecić osobą z cerą mieszaną, tłustą normalną, suchą i dojrzała. Czyli jaki wniosek? Nadaje się do każdej cery. Bez zbędnego obciążenia i efektu maski. Podkład co prawda ma lekkie krycie, które można sobie miejscowo budować. Podkład jest bardzo kremowy i lekki, przyjemnie i z łatwością się go rozprowadza. Zdecydowanie jego największą zaletą jest trwałość.

 

W trakcie dnia podkład się nie ściera, nie podkreśla też suchych skórek jeżeli takowe są, przy czym wygląda bardzo naturalnie. Świetnie się sprawdza na co dzień jak i większe wyjścia. Jest idealny na każdą porę roku i dodatkowo zawiera ochronę. Ja także chętnie po niego sięgam bo dla mnie jest niezastąpiony.  Nie zdarzyło mi się, abym musiała robić poprawki w ciągu dnia, nie zauważyłam też, aby świeciła mi się skóra etc.
Z użyciem tego podkładu mogę śmiało powiedzieć wykonałam setki makijaży, a Panie zawsze wracają i o niego pytają. Wcale się nie dziwie, że jest to jeden z polecanych podkładów przez wizażystów na całym świecie. Nie wierzysz? Przekonaj się sama!

A jaki jest Twój niezawodny podkład? Znasz wersje Double Wear Light? 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 komentarzy do “Niezawodny i długotrwały podkład – Double Wear Light