Liebster Blog Award – Tag 4


Hej wszystkim 🙂 Zostałam nominowana do Liebster Blog Award przez Pati z Spradamakeup, za co bardzo dziękuję!

liebster

Zasady zabawy brzmią następująco :

Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Jest przyznawana dla blogerów o mniejszej licznie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich otym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Pytania od Pati:

1- Czy lubisz czytać książki? Jeżeli tak, to co polecasz?
2- Co myślisz o kolekcjonowaniu kosmetyków? Głupota czy spełnianie marzeń?
3- Twoje marzenie z dzieciństwa?
4- Czego najbardziej nie lubisz w ludziach?
5- Twoja największa wada charakteru?
6- Czego nigdy nie wybaczysz najbliższej osobie?
7- Jakimi zasadami kierujesz się w życiu?
8- Czym jest dla Ciebie blog? Pracą, hobby czy po prostu odskocznią od rzeczywistości?
9- Na jakim koncercie ostatnio byłaś?
10- Czego oczekujesz od siebie jako blogera?
11- Czego oczekujesz od swoich czytelników?

Moje odpowiedzi :

1. Bardzo lubię książki psychologiczne, autobiografie czy po prostu poradniki. Jeżeli chodzi o poradniki to tylko branżowe i moim numerem jeden jest książka Bobbi Brown ”Perfekcyjny Makijaż”.

2. Kolekcjonowanie kosmetyków uważam za głupotę, wiem z własnego doświadczenia. Staje się to w jakiś sposób obsesyjne zbieractwo… po latach człowiek zdaje sobie sprawę, że tak na prawdę wiele rzeczy nie potrzebuje a termin ważności upłynął… i wiele nieużytych kosmetyków idzie na śmietnik. Pieniądze wyrzucone w błoto.

3. Moim marzeniem z dzieciństwa było zostać modelką. Ale miałam/mam ogromne kompleksy. Z czasem znalazłam się tu gdzie jestem i ciesze się, że współpracuje z modelkami i sprawia mi to frajdę.

4. Najbardziej w ludziach nie lubię kiedy ludzie są dwulicowi i fałszywi. Jestem osobą, która nie lubi z nikim prowadzić wojny… ale czasami z takimi ciężko wytrzymać …a wiadomo każdy ma swoje granice. Tym bardziej, że takie zachowania są nie w porządku wobec drugiej osoby… ale cóż… to już jest chyba choroba XXI wieku.

5. Moja największa wada charakteru ? Hmmm… na pewno mam więcej niż jedną, bo wiadomo nikt nie jest idealny. Ale taką, która mi przeszkadza to, to że mam za długi język. Czasami powiem coś za dużo i potem tego żałuję. Najpierw mówię, a potem myślę.

6. Czego bym nie wybaczyła bliskiej osobie ? Trudne pytanie, ponieważ moje życie nie było piękne i kolorowe wiele w życiu przeżyłam i wiele bliskim ludziom wybaczyłam. Chociaż drugi raz mogłabym nie wybaczyć zdrady.

7. Moją najważniejszą zasadą w życiu, jaką się kieruje ” traktuj innych jak sam chcesz być traktowany”. Wyznaje tą zasadę bo widzę co się dzieje z ludźmi… ludzie potrafią wbić sobie nóż w plecy nie myśląc o konsekwencjach. Wyznaje ją od wielu lat i podczas moich długich miesięcy ciężkiej pracy przyniosło mi to dużo korzyści.

8. Blog częściowo traktuje jako pracę a po części jako odskocznię. Pracę dlatego, bo tworząc jakiś makijaż na bloga szkolę swoje umiejętności i technikę, która potem wpływa na efekty mojej rzeczywistej pracy. Lub też szukając informacji na temat jakiś produktów, jestem w stanie doradzić coś klientkom czy też na bazie własnych doświadczeń z kosmetykami piszę recenzje.  A odskocznię od rzeczywistości dlatego, że to jest mój świat stworzony od zera tylko pod moje wymagania. Tworzę to na co tylko mam ochotę dla siebie oraz innych. Blog też w jakiś sposób jest moją wizytówką dlatego staram się aby był doskonały w każdym calu.

9.  Ojj… rzadko wychodze na masowe imprezy. Ostatni koncert na jakim byłam wspominam miło bo był w moim poprzednim miejscu zamieszkania… A był to koncert Czesława Mozila ”Czesław Śpiewa”.

10.  Ostatnio w tej kwestii dałam niezłego ciała… bo byłam tak pochłonięta pracą, że nie zdążyłam być systematyczna. I zamiast dodawać parę wpisów w tygodniu, dodawałam parę wpisów na parę miesięcy. Mam do siebie o to ogromny żal… ale mam nadzieje, że uda mi się nad tym popracować.

11. Przede wszystkim szczerości…i czytania wpisów do końca. Dobrze wiedzieć, czy to co robię ma jakiś sens…i osoby dla których piszę bloga czytają go od A do Z. A nie przelecą po obrazkach… miło gdy ktoś się wypowie na dany temat ale szczerze. Drażni mnie wytykanie błędów innym, gdy samemu nie jest się doskonałym. Poza tym ciągle się uczę na własnych błędach…

Mam nadzieje, że podołałam zadaniu 🙂

Moje pytania dla nominowanych blogów :

 1.  Jaką epokę historyczną lubisz najbardziej i dlaczego ?
 2. Masz jakieś przykre doświadczenie związane z blogiem?
 3. Najmilsze wspomnienie ?
 4. Co robisz, żeby poprawić sobie humor ?
 5. Bez jakich kosmetyków nie możesz żyć i dlaczego ?
 6. Udało Ci się spełnić swoje marzenia ?
 7. Co najbardziej lubisz w ludziach ?
 8. Jaki jest Twój największy życiowy sukces ?
 9. Co cię najbardziej relaksuje ?
 10. Co lubisz robić w wolnym czasie ?
 11. Skąd wziął się pomysł na pisanie bloga?

A do zabawy nominuję: 

1. Like An Angel Makeup

2. CosmOla

3. Mala0727

4.By Blue Bird Makeup

5. makeupmagdalena

6. martawojnarowskamakijaz

7. paula-visage

8. meladyy

9. imperfecta-beauty

10. carlacosmetics

11. gosia-makeup

Życzę miłej zabawy 🙂

Pozdrawiam, Patii.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarzy do “Liebster Blog Award – Tag