Zakupy w Golden Rose 2


Witam, cieszę się ogromnie że blog cieszy się coraz większą popularnością 🙂 Przynajmniej wiem że ktoś docenia mój trud wchodząc tu i czytając to wszystko 🙂 Mam nadzieje że to dopiero początki 🙂
Hmmm… a teraz dalej…w sobotę wybrałam się  na zakupy. Co prawda nie kosmetyczne, ale kosmetyki zakupiłam.

Otóż co upolowałam ?

Cienie zamknięte w kredce – wygodne i poręczne kosmetyki zwłaszcza dla osób, które nie mają wiele czasu na poranny makijaż. Dzięki miękkiej konsystencji cień doskonale się rozprowadza, nie osypuje się i zachwyca swoją trwałością. Dostępne w kilkunastu najmodniejszych kolorach. Ja wybrałam 2 odcienie, które szczególnie rzuciły mi się w oko:

W oko wpadł mi odcień niebieski 307 oraz fioletowy 305

Łatwo się je aplikuje i co lepsza bardzo ładnie wygląda na skórze:

Myślę że jak będę miała możliwość zakupienia większej ilości zrobię to. Kosztowała niecałe 8 zł.

Zakupiłam także lakier Golden Rose z serii With protein nail lacquer (lakier do paznokci z proteinami) nr. 346

Jest to wysokiej jakości seria szybkoschnących lakierów do paznokci. Dzięki zawartości protein jedwabiu, lakier chroni i odżywia paznokieć. Wysokiej jakości pędzelek ułatwia aplikację. Posiada bogatą kolorystykę (12,5ml). Ja jestem bardzo zadowolona.

Lecz żeby osiągnąć taki efekt trzeba nałożyć dwie warstwy lakieru. Ale to też nie jest problem, ponieważ lakier szybko schnie. 🙂 A najbardziej podoba mi się on z połączeniem koloru pomarańczu z paletki Sleek makeup divine ACID.

Lakier Golden Rose i pomarańczowy cień z tej paletki idealnie się zgrały, wyglądają jakby były stworzone dla siebie.
Jestem zachwycona 🙂 To by było na tyle, jeśli macie jakieś pytania, bądź chcielibyście bym stworzyła coś specjalnego śmiało piszcie.
Zapraszam do odwiedzania i lubienia mnie na facebooku i zachęcam również do oglądania jak na razie jedynego filmu na yt. Alę mam nadzieję że z czasem to się zmieni 😉
Pozdrawiam serdecznie 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy do “Zakupy w Golden Rose