Targi uroda 2012 Gdańsk – relacja


Ponad 150 wystawców i marek, nowości, premiery, pokazy, szkolenia, najnowsze trendy! Jubileuszowe 15. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA po raz pierwszy w nowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo. Weekend z Urodą odbył się w dniach 29-30 września.

Targi Uroda Gdańsk jesień 2012 już minęły. Mogliśmy zobaczyć to i owo, posłuchać rad specjalistów, ale tak naprawdę tegoroczne targi to był jeden wielki bazar, gdzie można było zakupić wiele kosmetyków, zabiegów po atrakcyjnych cenach.

A oto moja fotorelacja z tego wydarzenia:

Stoisko z kosmetykami Jolanty Wagner i Europejska Akademia Estetyki Artystycznej oraz pokaz słynnej polskiej wizażystki.

 

 

Stoisko kosmetyków marki Kryolan:

Stoisko hurtowni z akcesoriami do paznokci :

Stoisko marki BIKOR :

Stoisko szkoły wizażu beauty art oraz kosmetyków make-up studio :

Jedno z ciekawszych stoisk Peggy Sage:

 

Uroczyste rozpoczęcie targów… i cała seria pokazów wizażowych, fryzjerskich … oraz konkursów:

Kolejne cudowne stoisko z akcesoriami do paznokci AR style:

To chyba stoisko każdy kojarzy kto był. Większości chyba ulubione… stoisko marki maestro :

Oraz stoisko czasopisma Make-up trendy:

 

Targi URODA powstają przy współpracy m.in. firm EURO FASHION – Akademia Paznokcia, Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Salonu Fryzjerstwa Artystycznego – Dariusz Degowski firmy JBS Generalnego Przedstawiciela marki Goldwell, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty Art.”, a także po raz pierwszy Grupy Polwell, którym przedsięwzięcie URODA zawdzięcza swój autorski program.

Na stoiskach targowych została zaprezentowana najnowsza oferta producentów i dystrybutorów kosmetyków profesjonalnych, przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, salonów SPA oraz do użytku domowego – w tym, producentów i dystrybutorów kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, a także firmy solaryjne oraz SPA & Wellness.

Uważam, że warto było się tam wybrać i każda osoba z branży powinna tam być. Jeśli ktoś nie był, to ma okazje pojawić się tam dopiero za rok …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *