Szablony do brwi e.l.f EYEBROW STENCIL


Witam, 

Dzisiejszy wpis chciałam poświęcić cudownej rzeczy, jaką ostatnio udało mi się zakupić. Tak jak pisałam wcześniej w wpisie o zakupach w kosmetykomani , że się nie zawiodę na zakupie okazało się być prawdą.

Otóż zakupiłam cudowne szablony do brwi EYEBROW STENCIL marki e.l.f

 

 

Jest to zestaw 4 różnych szablonów brwi. Są to grube foliowe szablony z wyciętym kształtem brwi. I mimo, że wydaje się to być prostym wynalazkiem, swą prostotą są genialne. Dlaczego ? Ponieważ jest wielokrotnego użytku, w razie zabrudzenia bez problemu można umyć pod wodą lub mokrą ściereczką. Najbardziej zafascynowało mnie to, że dzięki tym szablonom oszczędzam czas, a co lepsza… mam idealne brwi w dosłownie parę sekund. Jak to działa ? To proste… Są to dosłownie 3 kroki ;

  Krok 1:

Dobierz szablon z zbliżonym kształtem brwi do Twoich, następnie przyłóż do brwi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Krok 2: 

Wypełnij wycięte miejsce kredką lub cieniem w zależności od tego jaki efekt chcesz    uzyskać.

 Krok 3: 

Tą samą czynność powtórz na drugiej brwi.

 

 

 

 

 

Dzięki temu można uzyskać równe i symetryczne brwi. Nie żałuje , że  zainwestowałam w kupno tego małego cuda, a wręcz przeciwnie , jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

 

 

 

Jest to genialne rozwiązanie w sytuacjach gdy podczas sesji zdjęciowej muszę wystylizować więcej niż 2 osoby. Ponieważ często brakuje czasu na zabawy w malowanie brwi kredką.

Już planuje kolejne zakupy w sklepie, którym udało mi się kupić to małe cudo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *