Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer – moja opinia 9


1611

Witam Was kochani !

Dziś przychodzę do Was z nietypowym postem, ponieważ nie będzie nic o makijażu ani kosmetykach… tylko o włosach, a konkretniej o szczotce do włosów, jaką od paru miesięcy mam w posiadaniu, dzięki mojej kochanej Oli.
Sama też pod wpływem opinii jakie krążą po sieci byłam zdecydowana na taką szczotkę, a po wielu miesiącach testowania, jestem w stanie coś więcej o niej powiedzieć.

209069

Opis produktu :

Tangle Teezer – Szczotka, która delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia „ciągnięcia” podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: ok.35 zł
Dostępna: urodomania.com

106

Dlaczego warto mieć Tangle Teezer?

Moje włosy są cienkie ale po dużych przejściach, końcówki rozdwojone, przesuszone, łamiące się a włosy mają tendencje do wypadnia. Przesuszone kosmyki lubiły się plątać co mnie doprowadzało do szału….i chciałam skusić sie na tangle teezer, nie miej jednak dostałam go w prezencie jak wcześniej wspomniałam od Oli.
Różnicę zobaczyłam już po pierwszym użyciu, a potem było już tylko lepiej… Od tamtej pory używam jej codziennie!
Szczotka spowodowała że, moje włosy zostały pięknie wygładzone, moje włosy już nie wypadają w takiej ilości, końcówki nie są takie łamliwe a prawidłowy masaż skóry głowy powoduje, że zamiast myć skórę głowy co 2 dni myję ją co 3-4 dni.
Jest też wiele opinii negatywnych że szczotka jest duża i nie poręczna… natomiast ja uważam to jest właśnie urok tej szczotki.

IMG_1433

Dużym plusem uważam za łatwość w utrzymaniu jej w czystości, co prawda lubi się w niej zbierać kurz, ale można umyć ją pod bieżącą wodą, a włosy wyciągnąć szpiczastą końcówką grzebienia, wykałaczki czy czym kolwiek długim i cienkim. Lubie ją też za to, że zawsze moje włosy były nieokiełznane,a ta szczotka sobie z nimi radzi.
Zawsze miałam włosy falowane z jednej strony głowy bardziej, niż z drugiej co mnie zawsze irytowało. Czesząc wilgotne moje włosy są zawsze proste! I to spowodowało, że pokochałam szczotkę i praktycznie się z nią nie rozstaje. Szczotka też nie elektryzuje włosów, nie powoduje że końcówki się puszą i nie wyrywa włosów.

IMG_1443

Na plus:

– delikatnie rozczesuje włosy
– nie szarpie
– nie wyrywa włosów
– dla osób z kręconymi/falowanymi włosami ma właściwości prostujące
– wykonuje przyjemny masaż skóry głowy
– gęsto ułożone ząbki dokładnie rozczesują każdy kosmyk
– włosy nie elektryzują się
– włosy nie puszą się
– łatwa w przechowywaniu (nawet w torebce)
– łatwa do utrzymania w czystości
– ogromy wybór kolorów

tangle-teezer1-horz

Poniżej przedstawiam zdjęcie przed użyciem szczotki i po.
Zdjęcie z lewej strony przedstawia moje suche włosy po umyciu,
zdjęcie z prawej strony przedstawia moje suche włosy po umyciu ale rozczesane szczotką tangle teezer :
cats

Ja osobiście sobie chwalę i polecam !

Znacie? Macie? Używacie?

TangleTeezer

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 komentarzy do “Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer – moja opinia