Przedłużanie rzęs z Get the perfect look


Hej wszystkim !

Dziś postanowiłam napisać taką krótką notkę o przedłużaniu rzęs 😉

Ponieważ każdej z nas marzą się długie i zalotnie podkręcone rzęsy, takie jak u gwiazd Hollywood. Natura nie wszystkie obdarzyła nas hojnie i dlatego warto wybrać się na zabieg przedłużania rzęs, który sprawi, że oczy nabiorą charakteru i przyciągną niejedno męskie spojrzenie. 🙂

przedluzanierzes

Zabieg przedłużania rzęs jest niezwykle prosty i całkowicie bezbolesny. Całkowity czas potrzebny na doczepienie rzęs wynosi od 2 do 4 godzin w zależności od salonu oraz umiejętności osoby go wykonującej. Polega on na doklejeniu sztucznych rzęs na nasze naturalne w taki sposób, aby zyskały one na długości oraz grubości.

Efekt uzyskany dzięki zabiegowi przedłużania rzęs należy „podtrzymywać” poprzez comiesięczne wizyty w salonie w celu uzupełnienia brakujących rzęs. Część z nich wypada bowiem po jakimś czasie razem z naszymi naturalnymi, albo po prostu zbyt intensywnie czesałyśmy je grzebykiem (sztuczne rzęsy ze względu na długość należy czesać).

Ceny zabiegu przedłużania rzęs są zróżnicowane w zależności od miasta oraz salonu i wahają się od 100 zł do nawet 700 zł. Pamiętajmy jednak, że jeżeli zdecydujemy się na sztuczne rzęsy, powinnyśmy skorzystać z usług sprawdzonego salonu. Wykonanie zabiegu „po promocyjnej cenie” w niepewnym źródle może skutkować alergią na słabej jakości lub przeterminowany klej, a w konsekwencji prowadzić do poważniejszych problemów z oczami.

Poniższe zdjęcie doskonale ilustruje, jak bardzo zmienia się wygląd rzęs po wykonaniu zabiegu przedłużania na moim przykładzie :

536867_416766801764396_546462883_n

 
Ja na pierwszą wizytę przedłużania i zagęszczania rzęs wybrałam się zupełnie przypadkiem, ponieważ udało wygrać mi się konkurs organizowany przez :
logo zuzu

 

Oddałam się całkowicie w ręce Zuzi, która robiła mi rzęsy i powiem że wyszłam bardzo zadowolona.
Moje piękne wachlarze przez długi czas prezentowały się świetnie :

przedłużanie rzęs

Na tą wizytę zabrałam ze sobą fotografa aby mieć materiały na bloga – oraz materiały promocyjne dla Zuzi 🙂 Który wykonał parę następujących zdjęć z tej wizyty :

IMG_5778

IMG_5795

IMG_5812

 
Do rzęs się przyzwyczajałam parę dni i czasami zapominałam o takich głupich porannych nawykach z których trzeba zrezygnować mając w posiadaniu takie rzęsy. Wiadomo każdy medal ma dwie strony. Więc posiadanie takich rzęs ma swoje wady jak i zalety o których zaraz wam powiem 😉

Powiem wam jeszcze na zakończenie, że atmosfera jaka panuje u Zuzi jest super. Więc wszystkie Panie z Trójmiasta i okolic chciałabym zachęcić do wizyty właśnie u niej ! Jest to profesjonalistka jeżeli chodzi o jakość 🙂 Moje rzęsy trzymały się ponad 4 tygodnie i tak je pokochałam, że musiałam po 4 tygodniach zrobić uzupełnienie. 😉

971085_471032336310274_328039519_n

 

 

Posiadając takie rzęsy makijaż wygląda rewelacyjnie ! Zarówno zwykły i prosty jak te bardziej awangardowe :

sss
Wady posiadania rzęs :

 • trzeba zrezygnować tarcia oczu po przebudzeniu
 • trzeba pamiętać by okolice oczu demakijażować ze szczególną ostrożnością, po kresce eyelinerem trzeba szczególnie uważać przy demakijażu i najlepiej żeby ich nie uszkodzić demakijażować oko za pomocą patyczka kosmetycznego – co troszkę utrudnia cały zabieg demakijażu. Należy też pamiętać że powinniśmy stosować specjalne preparaty do demakijażu aby rzęsy nie uległy odklejeniu.
 • nie można stosować odżywek do rzęs (tłuste preparaty odklejają rzęsy doklejone od naturalnych)
 •  przez 24h po przyklejeniu rzęs – oczy nie mogą mieć kontaktu z wodą
 • nie można stosować zalotki – bo przyczepione rzęsy mogą ulec złamaniu
 • doklejanie ich trwa 2-3 h

 

Zalety posiadania rzęs :

 • rzęsy nie potrzebują jakiejś szczególnej pielęgnacji
 • na pewno nasze rzęsy stają się dłuższe i grubsze
 • wyglądają na zdrowe
 • mając rzęsy oczy wyglądają ładnie same w sobie, więc makijaż oczu jest zbędny
 • nasze spojrzenie nabiera charakteru i staje się zalotne
 • w zależności od tego jak są traktowane wytrzymują baaaardzo długo
 • są ciemniejsze od naturalnych, przez co używanie codziennie tuszu do rzęs także jest zbędne
 • po upływie 24h stają się całkowicie wodoodporne
 • są tak lekkie że gdy się do nich przyzwyczaimy dają komfort w noszeniu

Więc jak sami widzicie , jest więcej zalet niż wad 😉 Może jednak warto się skusić ? A wy macie jakieś doświadczenia z takimi rzęsami ??

Zapraszam wszystkie panie do tutaj—-> Get the perfect look- przedłużanie rzęs Zuzanna Gniewkowska na zabiegi !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *