Podkład mineralny Pixie Cosmetics – Swatche 6


1557613_617403458318998_1733983854_n

 

 

Jak wiele z Was wie, podkłady mineralne, to są podkłady, które zwierają kombinację mineralnych, rozświetlających drobinek. Pozwalają uzyskać pokrycie od delikatnego po średnie. W zależności od nałożonych warstw. Polecane są dla wszystkich typów cery. Typowymi składnikami są tlenek cynku, tlenek tytanu, tlenek żelaza. Ostatnimi czasy stają się bardzo popularne w zawiązku z łączeniem ich z „oddychaniem” i zdrowiem skóry.  Pixie Cosmetics wychodzi nam z tym na przeciw i ma do zaoferowania szeroką gamę kolorów z serii Amazon Gold Foundation.

Co to jest Pixie Cosmetics?

Pixie Cosmetics jest firmą z siedzibą w Polsce, zajmującą się produkcją kosmetyków luksusowych, bazujących wyłącznie na najczystszych, naturalnych składnikach.

Gama kolorów dostępna w ofercie :

10628882_746294705429872_723230055487394961_o (1)

IMG_3539

Pixie Cosmetics powraca na rynek z nowym, wyjątkowym produktem jakim jest właśnie Amazon Golden Mineral Fundation, a ja miałam przedpremierowy egzemplarz wszystkich 30 kolorów by Wam zaprezentować swatche, które prezentują się następująco :
123

Moja opinia :

Moje pierwsze wrażenie? Gama kolorów jest naprawdę szeroka od jasnych porcelanowych poprzez róże, brzoskwinie na opalonych odcieniach kończąc. Konsystencja podkładu jest bardzo lekka i jedwabista właśnie dlatego jest przeznaczona dla każdego typu cery, bo jej nie obciąża. Ponad to podkład Amazon Golden Mineral Fundation posiada rozświetlające mikrodrobinki, które rozświetlają skórę powodując, że jest ona bardziej promienna i świeża – co za tym idzie? Podkład idealny na dzień, a aplikacja z rana zajmuje zaledwie kilka chwil. Czemu tak sądzę ? Ponieważ udało mi się dobrać odpowiedni z tej całej gamy kolor dla siebie, jakim jest Begie Ocean,  z próbki udało mi się wydostać odrobinę podkładu i nałożyć sobie na twarz. Aplikacja jest o tyle prosta bo podkład nakładam bezpośrednio na krem (oczywiście należy pamiętać, że trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni pędzel do aplikacji podkładu mineralnego). Sposób aplikacji na krem jest zalecany w przypadku podkładów mineralnych, nie spowoduje to przesuszenia skóry w ciągu dnia i nie uwidoczni to nam np. suchych skórek, a ponad to zwiększa to siłę krycia.
A co do krycia podkładu jest ono całkiem niezłe i można je stopniować – co udało mi się zaobserwować, kładąc kolejne warstwy kosmetyku. W ten sposób możemy zapewnić sobie krycie od średniego do mocnego.

IMG_3628

Na razie tylko tyle jestem w stanie powiedzieć o tym produkcie, ponieważ po jednym użyciu nie jestem w stanie powiedzieć nic o zachowaniu się podkładu w różnych warunkach, mam jednak nadzieję że uda mi się wrócić do tego tematu.
Po takim wstępnym przetestowaniu jestem absolutnie na tak, produkt idealny dla mnie jako posiadaczki skóry suchej. Jest to mój pierwszy podkład mineralny i zrobił on na mnie duże wrażenie.

Jeszcze kończąc wpis chciałabym Wam zaprezentować efekt przed użyciem podkładu oraz po :
cats

Pewnie powiecie, że to nie możliwe ale taki własnie daje efekt Amazon Golden Mineral Fundation. Super krycie w zależności od ilości warstw podkładu – bez obciążenia oraz świetne wygładzenie … Mam nadzieję, że co do trwałości będę miała możliwość jeszcze to przetestować i dam Wam znać.

Kończąc wpis zapraszam Was do śledzenia nowości marki Pixie Cosmetics na facebooku oraz do korzystania z oferty sklepu.

10710779_755890831136926_5946633892229768507_n


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 komentarzy do “Podkład mineralny Pixie Cosmetics – Swatche