Paletki 12 cieni – TECHNIC Electric Beauty


Witam,

Dziś chciałam przedstawić dwie paletki 12 cieni TECHNIC Electric Beauty oraz gratis jaki dostałam od hurotownii kosmetycznej urodomanii jakim jest pełnowymiarowy  tester paletki Sleek  MakeUp I-Divine Original.

 

Pierwsza paletka 12 cieni TECHNIC Electric Beauty  jest paletką o stonowanej kolorystyce o mocno na pigmentowanych kolorach. W palecie mieści się 12 cieni w odcieniach różu i fioletu o stonowanej kolorystce względem siebie.

Można je ze sobą łączyć co da niesamowity efekt w makijażu. W sam raz nadają się do makijażów wieczorowych, ponieważ zawierają mikro drobinki, które mienią się w świetle. Cienie bardzo dobrze rozprowadzają się  po skórze. Cienie są trwałe i długo się utrzymują. Cienie można aplikować na sucho, a dla uzyskania lepszego efektu na mokro. Paletka jest zapakowana w ładne czarne opakowanie na którym mieści się zdjęcie danej paletki z kolorami dzięki czemu posiadając dwie paletki można je od siebie odróżnić. Paletka posiada dwustronną pacynkę do aplikacji cieni oraz lusterko.  Jestem zadowolona z produktu i myślę że razem z tymi paletkami podbiję, a przynajmniej postaram się podbić serca moich fanów.

Druga to także  paletka 12 cieni TECHNIC Electric Beauty  ale o zróżnicowanej kolorystyce o mocno na pigmentowanych kolorach. W tej palecie jest 12 cieni w całej gammie kolorystycznej.

Podobnie jak w pierwszej palecie można łączyć e sobą kolory, co da niesamowity efekt w makijażu. W sam raz nadają się do makijażów dziennych, wieczorowych jak i awangardowych. Także zawierają mikro drobinki, które mienią się w świetle. Cienie bardzo dobrze rozprowadzają się  po skórze, są trwałe i długo się utrzymują. Cienie można aplikować na sucho, a dla uzyskania lepszego efektu na mokro. Paletka jest zapakowana w ładne czarne opakowanie. Paletka posiada dwustronną pacynkę do aplikacji cieni oraz lusterko.

Kolejna paletką jest pełnowymiarowy tester palety Sleek MakeUp I-divine orginal , który dostałam od urodomanii w gratisie. Ta paletka podbiła moje serce.

Jest to rewelacyjna paletka. Zawiera mocno napigmentowane cienie które są stonowane kolorystycznie względem siebie.  Można je łączyć ze sobą tworząc płynne przejścia. Idealnie nadaje się na delikatny jak i bardziej wyrazisty makijaż wieczorowy czy też elegancki makijaż dzienny. Kolory są bardzo wyraziste oraz zawierają drobinki brokatu, który ładnie się mieni w świetle dnia czy lamp.  Podobnie jak powyższe paletki, cienie są zapakowane eleganckie czarne pudełko z lusterkiem oraz dwustronną pacynką do aplikowania cieni. Nie miałam też potrzeby sprawdzania jak cienie wyglądają, gdy aplikuje się je na mokro bo same w sobie są genialne. Mam nadzieję tylko że ta paletka tak samo podbije wasze serca jak i moje i zakochacie się w niej od pierwszego użycia 🙂

Kolejnym małym dodatkiem jaki dostałam od hurtowni urodomanii są to lateksowe gąbeczki do nakładania i usuwania makijażu. Są mniejsze niż każde inne, dzięki czemu np. podkład można łatwiej zaaplikować taką gąbeczką w trudno dostępnych miejscach takie jak okolice oczu.

 

Z zakupów jestem bardzo zadowolona. Z racji tego, że paletki Sleek MakeUp jak i TECHNIC Electric Beauty są genialne planuje kupno kolejnych. Osoby, które chcą się zdecydować na kupno takich paletek bądź innych kosmetyków w mojej opinii dobrej jakości zapraszam do hurtowni www.urodomania.com 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *