Dzisiejszy wpis będzie dotyczył mojej listy życzeń do ”mikołaja”. Wiem, że jest dopiero połowa listopada, a do mikołajek czy świąt jest jeszcze dużo czas, ale w nadmiarze obowiązków podejrzewam, że później nie znajdę na to czasu…. I tak właśnie w tej sposób postanowiłam napisać swoją listę rzeczy, które chciałabym dostać :
1. ZOEVA Pink Elements Complete Eye Set :
Na pierwszym miejscu jest zestaw pędzli ZOEVA Pink Elements Complete Eye Set, który niedawno miał swoją premierę. Pędzle do oczu to coś, co mi zawsze się przyda i z chęcią będę z nich korzystać. Wiadomo że największy wpływ poza użytymi kosmetykami mają też dobre jakościowo pędzle, tak więc chciałabym doskonalić swoje umiejętności właśnie za pomocą tych uroczych pędzelków.
2. Kosmetyki od TheBalm:
Na drugim miejscu mojej listy życzeń są 3 kosmetyki od marki TheBalm, a theBalm to amerykańska marka oferująca produkty z wysokiej jakości składników, której wizytówką są zabawne, barwne opakowania. Na mojej liście znajdują się :
1. Paleta do makijażu theBalm Balm Voyage!
2. Bronzer theBalm Bahama Mama.
3. Puder rozświetlający theBalm Mary Lou Manizer.
Nie muszę chyba tłumaczyć, że są to kultowe kosmetyki, no może poza paletką….dlatego że jest tyle pozytywnych opinii na temat kosmetyków tej marki marzy mi się właśnie coś od TheBalm, miałam możliwość zmacania tych kosmetyków i właśnie spośród wielu kosmetyków wybrałam właśnie te.
3. Obiektyw :
Na 3 miejscu mojej listy jest obiektyw do mojego aparatu, abym mogła wykonywać zdjęcia lepszej jakości zwłaszcza makijażu samego oka. Chciałabym dość jasny obiektyw, którego punkt ostrości jest żyletą. Nie mam wybranego modelu, ponieważ jest ich tak dużo, a im bardziej się zastanawiam tym trudniej mi wybrać….
4. Lokówka :
Na kolejnym miejscu mojej listy jest lokówka….Lokówka marzy mi się od dłuższego czasu, chociaż by po to aby w mgnieniu oka zmienić swój wygląd… Dobrze mi w lokach, niestety jednak natura obdarzyła mnie prostymi włosami, a ja zawsze miałam ważniejsze wydatki… święta do dobra okazja na obdarowanie mnie takim sprzętem upiększającym.
5. Kosmetyki marki Kryolan :
Kryolan marka nr. do makijażu i charakteryzacji, nic dziwnego że jest na mojej liście życzeń. Ostatnio byłam na szkoleniu i moje chciejstwo na te kosmetyki się zwiększyło. Zaleta jest taka, że kosmetyki są jakościowo dobre i tańsze od MAC’a ( jeżeli chodzi o kosmetyki do makijażu).
Ale wracając do mojej listy, jest parę kosmetyków które bym chciała nabyć i są to :
1. Książka The Art of make-up – KREATYWNA SZTUKA MAKIJAŻU
2. Dayglow Compact Color – Paleta pudrów kolorowych UV
3. Glitter Gel – Żel do brokatu
4. EYEBROW DESIGN KIT – Zestaw do zakrywania brwi
5. CINE-WAX – Wosk charakteryzatorski
6. Lip Fix – Utrwalacz do pomadek
7. Posiwiacz do włosów
8. Camouflage Creme – Paleta kamuflaży
Noo trochę tego wyszło…
6. BH Cosmetics Paleta Cieni Galaxy Chic :
Mam inną paletkę z Bh Cosmetics i jestem z niej bardzo zadowolona, a w tej podobają mi się kolory bo nie są krzykliwe. Myślę że mogła by mi dobrze posłużyć. Od długiego czasu jest na mojej liście życzeń ale w Polsce tylko dwa sklepy mają je w sprzedaży, a z reguły nie mają tego co akurat potrzebuje kupić i tak zawsze jakoś mi nie po drodze … jednak święta mogą być dobrą okazją by w końcu ją nabyć.
7. Glam Box :
Mam sporo pojedynczych cieni,róży i innych kosmetyków które gdzieś tam leżą, chciała bym mieć je w jednym miejscu… bo w moim własnoręcznym pudełku skończyło się miejsce, a nie mam czasu zrobić kolejnego… dlatego takie pudełeczko jak najbardziej będzie trafione w moim przypadku.
8. Książki o makijażu :
Nauki nigdy nie jest za wiele, zwłaszcza gdy jest się samoukiem… Książki o makijażu to coś co na prawdę lubię czytać i nie zajmuje mi to dużo czasu. Wiele książek mam, wiele przeczytałam…. Te które przeczytałam a ich nie mam, mimo wszystko chciałabym je mieć, by w każdej chwili móc do nich wrócić. Książki, które nie zajęły jeszcze miejsca na mojej półce to :
1. Pałac kolorów. Magia makijażu – Markowska-Kościukiewicz Dorota
2. Sztuka makijażu profesjonalnego – Wioletta Uzarowicz
3. Makijaż fotograficzny – Eryka Sokólska i Jacek Grąbczewski
4. Sekrety makijażu – Eryka Sokólska
5. Makijaż sztuka przemiany – Kevyn Aucoin
6. Max Factor. Człowiek, który dał kobiecie nową twarz – Basten Fred E.
7. Piękny makijaż – de Vorges Dominique
I jeszcze jedna książka została wymieniona wcześniej…
Uważam że nasze edukacja jest najważniejsza !
9. Philips – VisaPure Essential
Kolejną i dość konkretną rzeczą na mojej liście jest nowoczesne urządzenie do pielęgnacji twarzy. Kto powiedział, że codzienna pielęgnacja twarzy nie może być łatwa? Owszem, za pomocą tego urządzenia, życie było by piękniejsze …
Moja lista życzeń mogła by być długa… ale nie chciałabym przeginać aby Was zanudzać swoimi zachciankami, w związku z tym wymieniłam rzeczy, które by mnie uszczęśliwiły w najbliższym czasie.
Zoeva eyes set klasyczny… Wzdycham i czekam na Mikołaja 😀
Ja też czekam i to z niecierpliwością <3
Szczerze mówiąc, mogłabym podpisać się po tą listą, bo wszystkie te produkty również bym chętnie widziała u siebie. No może ewentualnie bez urządzenia do pielęgnacji twarzy, bo mam już dwie szczoteczki i chyba jestem z nich bardzo zadowolona, a miejsca coraz mniej! 🙂
O tak mam ten sam problem… ale potrzeby za to są coraz większe 🙂
Ooo. Dokładnie 🙂 Z chęcią bym dostała coś z tej listy 😀 Może Mikołaj będzie miły i Ci przeniesie 😀
Bardzo na to liczę 🙂
Mam Glam Boxa i go nie lubię… 😉 A z kolei Bahama Mamę i Mary Lou (oraz inne Lou) kocham bardzo mocno! Także polecam. 🙂 No i Complete Eye Set też polecam – cudowne pędzle. 😉 Co prawda, mam czarną edycję, ale w końcu włosie to samo. 🙂
No i na taki komentarz czekałam 🙂 Dziękuję 🙂
Posiadam książkę Makijaż sztuka przemiany – Kevyn Aucoin oraz Max Factor. Człowiek, który dał kobiecie nową twarz – Basten Fred E.O ile ta pierwsza nie powala tak druga jest wciągająca i świetna!! Gorąco polecam 🙂
Bardzi dziękuję, jednak książki nie znalazły się na liście z powodu samego chciejstwa i chęci posiadania ale z powodu tego, że mogą coś wnieść do mojej pracy 🙂
niezła lista kochana:)) ja z Twojej listy spełniłam marzenie o the balm i kupiłam nude tude <3 a z reszty marzy mi się galaxy chic …ojj cudne ma kolorki ta paletka
No wyjątkowo w tym roku taka wyszła 🙂 Co do paletki od TheBalm wybrałam tą bo miałam wymacać wszystkie i ta akurat najbardziej mi przypadła do gustu 🙂 A co do paletic Chic…. mnie właśnie też się marzy <3
Chce mieć wszystko co ty ;p Plus 50tys na koncie, żeby wreszcie się wprowadzić na swoje 🙂
Zamiast lokówki -kuferek i moje życzenia takie same 😀