Letnie inspiracje


Witam, ten wpis poświęcam makijażom, które wykonałam w ostatnią niedzielę. Makijaże przedstawiają różne letnie inspiracje.

Makijaż na pożegnanie lata, inspiracją był zachód słońca. Wykorzystałam przy tym paletkę z sephory, tusz z max factora oraz płynny eyeliner z essence ( dokładny opis kosmetyków można znaleźć w poprzednim wpisie)

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny makijaż z serii na pożegnanie lata, którego inspiracją był efekt motyla 🙂 Tutaj także użyłam kosmetyków, które zostały wymienione powyżej.  Z wszystkich makijaży jakie wykonywałam ten był wbrew pozorom najprostszy i dawał niesamowity efekt końcowy. Światło tylko trochę zjadło kolor pomarańczu i żółci na powiece.

____________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 
Makijaż na pożegnanie lata z serii egzotyczna pantera. Tutaj użyłam cieni z paletki sleek divine ACID, którą zresztą polecam! Głównie nadaje się do awangardowych makijaży 🙂 A kolory są takie jakie widać… użyłam także płynnego eyelinera z essence oraz tuszu max faktora .  Tego typu makijaż jest raczej dla odważnych 🙂

__________________________________________________________________________________________

 

 

 

Kolejny i ostatni z serii na pożegnania, którego inspiracją był  bezchmurna noc 🙂 Makijaż w stylu arabic eyes. Dość trudny w wykonaniu ale efekt powalający. Chociaż zdjęcie i tak tego nie oddaje w pełni. Trudno było mi to uchwycić…Prezentuje się pięknie i nadaje się w sam raz na różnego rodzaju imprezy tematyczne 🙂 ____________________________________________________________________________________________

Na dziś to by było na tyle, mam nadzieje że makijaże się podobają. Serdecznie zapraszam do polubienia strony oraz odnalezienia mnie na kanale facebooka.
Pozdrawiam serdecznie, Patii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *