Bh Cosmetics 7 Piece Brush Set – Eye Essential – Recenzja 6


IMG_3985-horz

Witajcie kochani!
Dziś przychodzę do Was z zestawem pędzli Eye Essential od BH Cosmetics. Już wcześniej miałam styczność z pędzlami tej marki (poprzednią recenzję znajdziecie –> TU T A J <-), dlatego jak zobaczyłam te pędzle na półce w Tk Maxxie, stwierdziłam że czemu by nie? Jaka jest moja opinia na ich temat? Tego dowiecie się w dalszej części wpisu. Zapraszam!

IMG_3985

Jak mówi nam nazwa zestawu, składa się on z 7 pędzli do makijażu oczu. W skład tego zestawu wchodzą pędzle:

brushes_eyeessentialbrushes_legend_960x960

Pędzle są wykonane z włosia syntetycznego, ale to włosie jest bardzo miękkie, elastyczne i miłe w dotyku. Nie podrażnia skóry nawet tej wrażliwej.  Pędzle posiadają czarne, eleganckie trzonki oraz złote skuwki, przez co całość prezentuje się bardzo elegancko. Na trzonkach jest wytłoczone logo marki, które się nie ściera. Dodatkowo pędzle są proste w utrzymaniu czystości. Z włosiem nic się nie dzieje, nie puszy się po umyciu, ani nie wypada podczas mycia.

IMG_4002

Kupując pędzle dostajemy je w kartonowym pudełku, a każda sztuka z osobna jest ofoliowana. Mamy w ten sposób pewność, że nic im się nie stało. Ja za swój zestaw zapłaciłam 69 zł. Z racji, że znam markę wiem, że niektóre produkty są ciężko dostępne dlatego kupiłam je bez wahania i wcale nie żałuję. Pędzle sprawdzają się rewelacyjnie i spełniają moje oczekiwania.

 

101 Blending Brush: 

IMG_4045
Klasyczny puchacz do blendowania. Z zaokrągloną skuwką w stożkowym kształcie. Idealny do rozcierania cieni w załamaniu powieki oraz ponad nią.


102 Large Shader Brush: 

IMG_4049

Płaski pędzelek do nakładanie cieni na powiekę. Jednak, że włosie jest syntetyczne świetnie się także sprawdza do nakładanie cieni kremowych. Ma dużą powierzchnię co znacznie ułatwia sprawę aplikacji takich cieni. Dogaduje się jednak tylko z prasowanymi cieniami i też nie wszystkimi.


104 Small Shader Brush: 

image34

Płaski pędzelek dużo mniejszy niż poprzedni, do aplikacji cieni na ruchomą powiekę. Jednak ten służy tylko do aplikacji cieni suchych, także tych sypkich.

 


104 Angled Blending Brush: 

IMG_4063Płaski skośno ścięty pędzel. Pędzel 2w1. Świetnie się nim aplikuje cienie na powiekę, ale także dobrze się sprawdza w roli pędzla do rozcierania w załamaniu powieki.


105 Penicl Brush: 

IMG_4071

Mały okrągły pędzelek, który świetnie się sprawdza do rozcierania kredki na górnej jak i dolnej powiece. Ja go także stosuje do precyzyjnego nakładania cieni np. na dolnej powiece czy w wewnętrznym kąciku oka.


106 Fine Liner Brush: 

IMG_4077

Na temat tego pędzla nie powiem, gdyż jest to zwykły, płaski ostro zakończony pędzel do eyelinera.


107 Small Angled Brush: 

 

IMG_4088

 

Płaski skośno ścięty pędzel do nakładania cieni do brwi. U mnie także świetnie się sprawdza do eyelinera czy rozcierania kredki. Lubię też nim utrwalać kreskę na powiece.


IMG_4035

Na pewno nie są to pędzle marzeń, jakość ich także nie jest powalająca, z Zoevą się nie równają. Ale co muszę przyznać jak na syntetyki są dość dobre. Na pewno chciałabym z tej samej serii nabyć set do twarzy. Mnie zadowala fakt, że wypełniają swoje zadanie należycie i za pędzla, za taką cenę wymagać niczego więcej nie mogę.

IMG_4102-horz

Czym bym je poleciła? Ciężko mi powiedzieć, każdy ma inne oczekiwania jednak dla osób początkujących mogą się świetnie sprawdzić. Dla reszty niestety jest to kwestia indywidualna. Wizualnie prezentują się pięknie i to trzeba im przyznać. Ja z tej serii najbardziej polubiłam się z pędzlami 107, 105 i 103. Po resztę sięgam sporadycznie. Zdecydowałam się na ten zestaw dlatego, że jest to zestaw niezbędny do wykonania pełnego makijażu oczu i to zdecydowanie jest jego ogromny plus.

IMG_4089

A Wy znacie pędzle tej marki? Polecacie jakieś? 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 komentarzy do “Bh Cosmetics 7 Piece Brush Set – Eye Essential – Recenzja